وبلاگ

کارشناسان بایانتورک پاسخگوی سوالات شما هستند

اسمبل سیستم

یک سیستم، مجموعی از قطعات مختلف است

تمامی کامپیوترهای بازار، ترکیبی از قطعات مختلف و کارآمد هستند. پردازنده ها، مموری و درایوها تنها بخشی از قطعاتی هستند که یک سیستم را راه می‌اندازند. بنابراین کیفیت و کاربرد یک کامپیوتر، به قطعات تشکیل دهنده آن بستگی دارد.

نقاط قوت اسمبل کیس

مهم ترین نقطه قوت اسمبل کردن یک سیستم، انتخاب قطعات است. اکثر سیستم ها، از پیش ساخته شده و در نتیجه قطعات آنها نیز از پیش تعیین شده است. بنابراین بیشتر مشتری ها مجبور میشوند با همان قطعات سر کنند. با ساخت یک کامپیوتر شخصی، کاربران میتوانند قطعاتی را انتخاب کنند که مناسب نیازهایشان هستند. برخی از فروشندگان سیستم به شما اجازه می دهند که قطعات را به سلیقه خودتان انتخاب کنید، اما باز دوباره به انتخاب های آنها محدود می شوید.

نقاط ضعف اسمبل کیس

بزرگترین نقطه ضعف اسمبل کردن کامپیوتر، نبود پشتیبانی مناسب است. از آنجا که این قطعات از کمپانی ها و توزیع کنندگان مختلفی تهیه می شوند، در صورت بروز مشکل، با شرکت های مختلفی سر و کار خواهید داشت. در حالی که اگر مشکلی برای سیستم از پیش آمده شده شما پیش بیاید، میتوانید از گزینه سرویس و گارانتی کمک بگیرید. البته لازم به ذکر است که اگر مشکلی برای قطعه ای پیش بیاید، میتوانید آن را سریعا تعمیر یا جایگزین کنید و نیازی نیست که منتظر یک کمپانی بزرگ بمانید تا مشکلتان را حل کند.

اخطار

توجه داشته باشید که در اسمبل سیستم نباید فقط به گرون بودن قطعات یا بالا بودن آن ها توجه کنید. بلکه باید نصبت به بودجه در نظر گرفته شده هماهنگ ترین قطعات رو کنار هم قرار داد تا سرعت بالاتری داشته باشید.

پیشنهاد گروه اسمبل سیستم بایانتورک در نظر گرفتن هارد اس اس دی با سرعت خواندن بالا رو برای بالا بردن سیستم به شما پیشنهاد میدهد.

برای مشاوره، خرید و اسمبل سیستم در شیراز و دیگر نقاط ایران می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید